VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠÍCH SLUŽEB

Jak to funguje: Po vybrání konkrétní služby jsme schopni pro vůz vyrazit naším odtahovým speciálem v rámci expresního dovozu během pár hodin od vyřízení všech formalit. Dobře víme, že zajímavá auta z nabídky evropských serverů mizí v řádu několika hodin.

ECONOMY

Klient si vůz (vozy) vyhledává sám, nám pošle finální výběr například tří nejzajímavějších v podobě odkazů. My se spojíme s prodávajícími a zjistíme maximální množství informací. U vybraného vozu zajistíme prověření historie a uzavřeme s klientem smlouvu o dovozu. Záloha je v tomto případě 1000 Kč, která je odečtena po realizaci dovozu. Dovozovou technickou kontrolu a přihlášení vozu si klient zařizuje sám. Průměrná cena je do 15.000 Kč (Konečná cena služby včetně dopravy do ČR/místa bydliště klienta)

STANDARD

Vyhledání vozu dle kritérií klienta. Klient specifikuje co nejpřesnější požadavky na kupovaný vůz. Náš tým následně zašle nabídku přibližně 5-10 vozidel, které nejlépe odpovídají zadaným kritériím. U užšího výběru následně prověříme servisní historii a případné pojistné události. Záloha činí 3000 Kč. Vůz po dovozu do ČR prochází dovozovou technickou prohlídkou a klientovi je předáván s českými doklady a SPZ. Průměrná cena je cca 25.000 Kč, vůz je předáván obvykle do 3 dnů od dovozu. Konečná cena služby včetně dopravy do ČR/místa bydliště klienta)

FULL SERVICE

Full service: Zákazník má představu o ceně, typu vozidla a kilometrech, ale nemá čas se zabývat recenzemi jednotlivých modelů a motorizací. Zpracujeme obsáhlou nabídku včetně popisu výhod či nevýhod jednotlivých modelů. Z užšího výběru prověříme konkrétní vozy a připravíme vůz k předání včetně předprodejní servisní prohlídky. Průměrná cena je okolo 35.000 Kč a záloha činí 5.000 Kč. Konečná cena služby včetně dopravy do ČR/místa bydliště klienta)

DRAŽBA

Aukce: Jsme registrováni na největších evropských dražebních portálech, které se zabývají prodejem vozidel z ukončených leasingů případně poškozených vozidel po pojistné události. Po odsouhlasení konkrétního vozidla a dražebních limitů můžeme vůz vydražit.  Jelikož se často jedná o ukončení dražby v nočních hodinách, dražba může po dohodě s klientem i živě. Často se totiž stává, že překročení rozpočtu je jen v řádu pár tisíc korun a absolvovat další dražbu, kdy se další vůz cenově posune mimo limit by pak bylo zbytečné. U vozidel je vždy k dispozici kompletní servisní historie a odborný posudek. Odstoupení od dražby je možné po vydražení vozidla pouze za poplatek přes 1500 €, z tohoto důvodu je vyžadována jistina ve výši 45.000 Kč před zahájením dražby.

KONTROLA HISTORIE VOZU

Jsme autorizované pracoviště Cebia

APC typu ATR + CR, s využitím systémů AUTOTRACER a Cebia REPORT, což  jsou informační systémy provozované cestou internetu, každé vozidlo kontrujeme před samotným nákupem.

PŘÍPRAVA DOVOZU

Po odsouhlasení podrobností převzetí vozu, a po vyřešení a odsouhlasení podmínky nákupní ceny, podepisujeme s klientem smlouvu, odsouhlasujeme cenu za naše služby a plánujeme čas dovozu dle našich VOP

PŘEPRAVA AUTOMOBILU

Vámi zvoleným způsobem a odsouhlaseným tarifem přepravujemeVámi vybraný vůz z aukce, logistických center, od soukromých prodejců, autobazarů a prodejců nových i ojetých vozidel z celé EU, na základě CMR -  (Convention Marchandise Routière, úmluva o přepravní smlouvě v mezinárodní silniční dopravě

cz_0001.png

ZAJIŠTĚNÍ KVALITNÍHO POJIŠTĚNÍ POV / HAV

Doporučíme Vám zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u naších partnerů si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, havarijní pojištění i doplňková pojištění. Myslete na rizika včas.

Na přání zajistíme

ZKUŠENÉ MECHANIKY

Naší smluvní machanici disponují veškerým potřebným technickým zázemím a dlouholetými zkušenostmi, při zachování optimálního poměru kvality a ceny služeb.

DOPLNĚNÍ PROVOZNÍCH KAPALIN

Doplnění oleje

Doplnění chladící kapaliny

Doplnění brzdové kapalinyv

Výměna olejů a filtrů

Výměna brzdových destiček

VÝMĚNU AUTOBATERIE

Jsme tady, abychom Vám pomohli nejen bezplatnou kontrolou stavu Vaší autobaterie, ale zároveň Vám v případě nutnosti provedli i výměnu staré autobaterie, která již dosloužila - za novou.

EVIDENČNÍ KONTROLU

Evidenční kontrola se zajišťuje, na české STK. Přihlášení vozidla a opatření českými SPZ zajišťujeme tak že auto je evidované již na jméno klienta.