JIŽ VÍCE NEŽ 7 LET VÁM POMÁHÁME S MOBILITOU

Dovozy zajišťuje společnost Centrum Mobility CZ, o.p.s., která se působí na trhu od roku 2014 a jejím hlavním odvětvím je vývoj a realizace úprav vozidel pro hendikepované. Jelikož partnerská pobočka sídlí v Německu, naši spokojení klienti nás čas od času oslovili, zdali bychom mohli někomu z okolí dovézt vůz. Tím vznikla odnož společnosti, která se věnuje přímo této oblasti. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem našich pracovníků v oblasti automobilového průmyslu jsme schopni Vám vybrat a dovézt vůz včetně jeho prověření. Pojištění odpovědnosti za vůz je samozřejmostí. Velmi často se nám podaří u prodávajícího vyjednat ještě před koupí zajímavou slevu, takže naše služby v některých případech klienta nic nestojí, případně výrazně ušetří.

Provozovatelem těchto stránek je :

Centrum Mobility CZ, o.p.s.

Vladycká 1542/9, Hostivař, 102 00 Praha 10,

IČ: 02610663, zapsaná pod spisovou značkou:

O 1462 vedené u Městského soudu v Praze.

 

Naše bankovní účty:

1048786/2070 MMB a.s.

234912037/0600 Trinity Bank a.s.

image 2.jfif
IMG_20210308_163852.jpg
GPS Pronájem
20210220_160018~2_edited.jpg

Marko

Stočené kilometry: Dnes a denně se setkáváme s vyhledávacími kritérii, kdy nájezd nesmí být vyšší než například 80.000 Km s určitým rozpočtem. Jsme bohužel svědky toho, že námi prověřená auta v zahraničí se za nějaký čas objeví na českých serverech a jsou „stočená“ o desítky a i stovky tisíc kilometrů. Bohužel tomu nahrává právě ono kritérium nízkého nájezdu. 

Jakub

Když podrobíte důkladné prohlídce dva identické vozy – oběma bude jezdit původní majitel hodinu do práce. Jeden ovšem v Německu najede po pár minutách na dálnici a ujede do práce 90 Km. Druhý absolvuje do práce jen desetikilometrovou trasu, ale většinu stráví v kolonách a dopravní špičce na českých silnicích. Bude tak devastovat spojku, vůz nebude regenerovat případný filtr pevných částic, podvozek bude odpovídat stavu silnic. Ve finále bude mít kvalifikovaný mechanik vedle sebe tyto dva vozy, kdy jeden bude mít najeto 40 tisíc a druhý 120. Uhodnete zcela jistě, který vám doporučí ke koupi. Setkali jsme se s mnoha případy, kdy klient s ohledem na „líbivý“ údaj na tachometru nakonec zakoupil vozidlo ve velkém autobazaru v Čechách. 

Marek

Kdybychom vozidlo v minulosti sami neprověřovali pro jiného klienta, netvrdili bychom s jistotou, že koupil vozidlo, které mělo místo deklarovaných 86500 Km najeto přes 300tis Km. A přitom kilometry pro něj byly rozhodujícím faktorem, na celkový stav paradoxně nehleděl. Proto prosím velmi důrazně žádáme klienty, ať věří zdravému rozumu a celkovému stavu vozidla, neboť dokud bude tento faktor rozhodující, budou mít ti, kteří kilometry stáčí bezstarostný život. Věřte, že německý vůz například s 250 tisíci Km bude mít vyměněno vše, co je třeba a bude v perfektním stavu. Bude mít vyměněné rozvody, pravidelnou výměnu oleje a filtrů, vše zaznamenáno v servisní knize. Pro někoho naprosto neakceptovatelný nájezd, ale bohužel si pak tentýž člověk koupí vůz se 110 tisíci, který má najeto 300+. Protože prostě nechce vůz, kterému na tachometru svítí číslo, které se mu nelíbí.